HAKKIMIZDA

Alanında uzman 138 personel. 28.000 m² kapalı, toplam 37.000 m² üretim alanı.
1. sınıf teknoloji. Hızlı ve zamanında teslimat.


HAKKIMIZDA

Anıl Kağıtçılık Ambalaj A.Ş. olarak iş yaşantımıza 1989 yılında kağıt ticareti ile başladık. 1999 yılında yüksek kalite ve hızlı üretim felsefesiyle, baskılı karton ambalaj sektöründe yerimizi aldık. Bugün 28.000 m² üretim alanımızda yerel ve uluslararası pazarlara hizmet vermekteyiz.

- Alanında uzman 138 personel.
- 28.000 m² kapalı, toplam 37.000 m² üretim alanı.
- 1. sınıf teknoloji.
- Hızlı ve zamanında teslimat.


ŞİRKET PROFİLİ

Sağlam ve şeffaf yapımızla müşterilerimizin sürekli yanında yer alıp; onların çözüm ortağı olmayı ve birlikte daha da gelişip büyümeyi hedeflemekteyiz.
İleri teknoloji makinelerimiz ve tecrübeli kadromuz ile yüksek kalitede hizmet prensibimizden ödün vermeden, her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz. Kurumsal kaynak planlama (ERP) paketleri ile desteklenmiş entegre iş akış sistemimizle, her üretim sürecinin anlık planlama takibini yapmakta ve zamanında sevkiyat garantisi ile hareket etmekteyiz. İşimize olan heyecan ve tutkumuzun bizi her daim başarılı kılacağına inanıyoruz.

Personel

138

ALANINDA UZMAN

ÜRETİM ALANI

37000

TOPLAM ALAN

MÜŞTERİ

5000

MEMNUN MÜŞTERİ

Proje

50000

İŞ BİTİRME


ŞİRKET POLİTİKASI

Anıl Ambalaj ailesi olarak, uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, standart ve müşteri şartlarına uygun olarak çalışmayı hedefleriz.
Öngörülen süre ve kalitede, çevreye duyarlı, ürün güvenliği koşullarını sağlayarak, mesleki sağlık ve güvenlik önlemlerini öncelikli tutmaktayız. Kalite, hız ve güven prensipleri ile sürekli gelişmeyi hedefleyerek; karton ambalaj üretiminde “müşteri memnuniyeti” ve “gıda güvenliği" ilkesiyle çalışan, dinamik, çağdaş ve lider bir şirket olmak misyonumuzdur.
Firmamızı iç ve dış pazarlarda aranır konuma getirerek, rakiplerimiz arasında en ön sıraya yerleşmek, girişimci ve yenilikçi çizgi ile başarılarımızı kalıcı kılmak vizyonumuzdur.

Sağlıklı, güvenli, çevreye duyarlı bir kurum olma ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlama Anıl Ambalaj ailesinin temel değerleridir


ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ

2007 yılından beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına sahip olan Anıl Ambalaj , 2013 yılı itibariyle BRC/IoP Global Ambalaj Standardı gerekliliklerini “AA” derece ile sağlamıştır. Sistem gereklilikleri ve sertifikasyon süreçleri her yıl güncellenerek yönetilmektedir. Kalite ve Ürün Güvenliği standartlarının yanı sıra sosyal uygunluk yönetimine de önem veren Anıl Ambalaj, Sedex ve ILS gibi standartların uygulamaları ve denetim süreçleri ile entegre yönetim sistemleri yaklaşımını geniş yelpazede sürdürmektedir. Anıl Ambalaj, entegre yönetim sistemleri uygulamalarıyla ve yürürlükteki mevzuatlar çerçevesinde, çevre, ürün güvenliği, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili çalışmalarının sürekli iyileştirilmesini, kaynak kullanımının optimum seviyede tutulmasını ve çevresel geri dönüşümün desteklenmesini taahhüt eder.


MİSYONUMUZ

Karton ambalaj üretiminde “önce müşteri memnuniyeti” hedefi ile çalışan, dinamik ve alanında lider bir şirket olmak, misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

ANIL AMBALAJ markasının iç ve dış pazarlarda tercih edilebilirliğini arttırmak başlıca hedefimizdir.

ÖDEME SAYFASI

Ödeme sayfasına gitmek için tıklayınız.