KARTON AMBALAJ

Karton ambalajlar tek ve çift tarafa baskı uygunluğu sayesinde içerisindeki ürünleri tüketicisine en iyi şekilde tanıtan ve satın alma isteği oluşturabilen malzemelerdir. Kolay şekillenebilmesi, formunu koruyacak bir yapısının olması ve aynı zamanda rahat açılıp kapatılabilmesi en büyük avantajlarıdır. Hızlı geri dönüştürülebilir ve çevreci malzemeler olmasıyla hayatımızın her alanında yer almaya devam etmektedir.

1999 yılından günümüze aynı heyecan ve tutkuyla, her yıl teknolojimizi yenileyerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve kullanışlı karton ambalaj çözümleri üretmekteyiz.


EKSTRÜZYON KAPLAMA VE LAMİNASYON

Kağıt / karton, alüminyum folyo, nonwoven, woven gibi farklı tipteki malzemelerin çeşitli polimerlerle lamine edilmesi, tek katlı ve çok katlı bariyerli ürünlerin elde edilmesini sağlamaktadır. Bu ürünler her ana malzemenin karakteristik özelliğini (ışık – oksijen – nem - aroma geçirmezlik, ısıl yapışma gibi) barındırmasıyla birçok sektör için özel çözümler sunabilmektedir. Anıl Ambalaj yeni nesil extrüzyon makineleriyle içecek, gıda, inşaat izolasyon, sağlık ve diğer sektörler için tek ve çok katlı bariyerli malzeme üretebilmektedir.

Tesisimizde 30 gsm-450 gsm aralığında ve 176 cm bobin enine kadar kağıt / karton, 7 micron kalınlığında Alufoil, woven ve nonwoven malzemeler LDPE, HDPE, PP, EVA, Ionemerler ile tek veya çift taraflı olarak kaplanabilmekte veya lamine edilebilmektedir.

300 m/dakika ve 400 m/dakika maksimum hızlara sahip makinelerimizin koekstrüzyon özelliği sayesinde iki farklı polimer / kopolimer aynı anda ekstrüde edilebilmekte, korona yüzey işleme teknikleri uygulanabilmektedir. Otomatik kalınlık ölçüm ve ayarlama yeteneğiyle malzemeler üzerinde homojen bir gramaj dağılımı yakalanabilmektedir.

BARDAK KARTONU


OYUN KAĞIDI

Önemli teknolojik yatırım ve satış ağı ile; 1999'da birlikte çalışmaya başladığımız “Angora” markamızla Türkiye'nin önde gelen oyun kartı üreticisi olduk. 2012'de “Her oyun bir dünya” sloganı ile sizin için dünyalar yaratmaya devam ettik. Premio Archimede 2010 tasarım yarışmasında En İyi Kart Oyunu ödülünü kazanan “Drop Site” ve koleksiyonumuza temponuzlu bir konsantrasyon oyunu “Grisbi” ekledik. Kartlarla ilgili tüm detayları aşağıdaki linkten görebilirsiniz.


ÇİPLİ RFID KART

RFID kartlar, 13.56 mhz yüksek frekans ile temassız çalışabilmektedir. Diğer kartlı sistemlerden pek çok açıdan daha avantajlıdır. Okuyucuya fiziksel temasının gerekmemesi, başkalarınca çoğaltılmasının imkânsız olması ve deformasyona karşı özel koruması sayesinde personel geçişlerinin daha seri ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlar. Cüzdan içerisinde taşınabilecek boyuttadır. Firmanıza özel tasarımıyla sizleri anahtar taşıma zahmetinden de kurtaran otel kapı kartları, manyetik bantlı veya temassız şekilde üretilmektedir.

Ayrıca kurumsal kimlik kartlarını da kişi kimlik ve firma bilgilerini içerecek şekilde tasarlanarak firmaya özel çipsiz plastik kartlar ya da temassız (çipli) plastik kartlar üretebilmekteyiz.